23 Квітня, 2021 р., 15:05
20 квітня 2021 року відбувся міжнародний онлайн-семінар «Дистанційне навчання у школах: досвід Чеської Республіки», організований Державною службою якості освіти України спільно з Асоціацією з міжнародних питань Чеської Республіки.
22 Квітня, 2021 р., 15:24
Підприємці-учасники АТО (ООС) зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.
22 Квітня, 2021 р., 10:53
Результати конкурсного відбору
19 Квітня, 2021 р., 16:49
Питання забезпечення якості освіти представлені в циклі онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», розробленому на виконання Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».
19 Квітня, 2021 р., 12:57
Законодавством визначено можливість здійснення громадського контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища шляхом реалізації громадянином України права  на отримання повноважень громадського інспектора з охорони довкілля.
19 Квітня, 2021 р., 10:52
Конкурсна комісія з надання фінансової підтримки суб’єктам господарювання, фізичним особам-підприємцям, які здійснюють діяльність в галузі агропромислового комплексу, розпочинає прийом документів для відбору виконавців заходів Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки у 2021 році.
16 Квітня, 2021 р., 16:32
Строк подання зауважень та пропозицій становить 15 днів з дня оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, тобто до 30.04.2021 року включно.
16 Квітня, 2021 р., 16:00
З урахуванням епідеміологічної ситуації в навчальних закладах Оброшинської сільської ради, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оброшинської сільської ради, яке відбулось 16 квітня, вирішено відновити денну форму навчання для здобувачів освіти Оброшинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Л. Шанковського та Ставчанського НВК І-ІІІ ступенів. З 19 квітня школи будуть відчинені. Очне навчання буде відновлено лише в початкових 1-4 класах.
16 Квітня, 2021 р., 11:21
Один із 25-ти проєктів, які цьогоріч подано Оброшинською сільською радою на міжнародні та обласні програми, конкурси – це проєктна заявка на участь в програмі Кусаноне. Це програма фінансової допомоги, яка реалізовується за підтримки посольства Японії в Україні.