Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Бенцак Оксана Володимирівна

Посада: Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради.

Основні посадові обов'язки:

- Відповідає за виконання покладених на відділ завдань з реалізації державної політики у сфері освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

- Представляє інтереси відділу у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами сільської ради, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

Дні прийому: вівторок-четвер 14.00-15.00.

Контакти: 0672984135, оbroshyne.osvita@gmail.com.

Андрійчук Ольга Орестівна

Посада: Головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради.

Основні посадові обов'язки:

- здійснює контроль за роботою установ культури, освіти та спорту.

- приймає та аналізує звіти закладів, контролює стан первинного обліку і звітності.

- розробляє проекти наказів щодо подальшого удосконалення діяльності закладів, установ, здійснює контроль за їх виконанням.

Контакти: 067 739 59 56, оbroshyne.osvita@gmail.com.

Питько Світлана Іванівна

Посада:Головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради.

Основні посадові обов'язки: курирує напрямок культура.

- Здійснює контроль за роботою установ культури громади, приймає та аналізує звіти закладів культури про роботу, контролює стан первинного обліку і звітності.

- Розробляє проекти наказів відділу культури щодо подальшого удосконалення діяльності установ культури, здійснює контроль за їх виконанням.

- Контролює проведення навчання і виховання культосвітніх працівників-семінарів, семінарів-практикумів. Вносить пропозиції і готує питання на раду відділу культури, бере участь у плануванні роботи відділу.

- Бере участь у підготовці заходів щодо культурного розвитку громади. Організовує у межах своїх повноважень разом з іншими структурними підрозділами сільської ради участь закладів культури у виставково-ярмаркових заходах.

Контакти: 097 26 49 159, оbroshyne.osvita@gmail.com.

Грева Христина Левківна

Основні посадові обов'язки:

здійснює контроль за роботою установ культури, освіти та спорту.

Контакти: 097 661 40 53, оbroshyne.osvita@gmail.com.

08 Січня, 2024 р., 11:28
Результати вибору електронних версій посібників для 1 класу у 2023-2024 н.р.
13 Червня, 2022 р., 09:07
Узагальнена форма замовлення підручників
03 Червня, 2022 р., 15:13
Замовлення підручників 1
23 Квітня, 2021 р., 14:57
20 квітня 2021 року відбувся міжнародний онлайн-семінар «Дистанційне навчання у школах: досвід Чеської Республіки», організований Державною службою якості освіти України спільно з Асоціацією з міжнародних питань Чеської Республіки.
23 Квітня, 2021 р., 14:53
Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу.