Обгрунтування технічних та якісних характеристик при публічних закупівлях

ідентифікаційний номер в електронній системі закупівель: UA-2021-09-14-002929-a, на очікувану вартість: 14 276 497,00 грн.

1

Назва предмета закупівлі

Реконструкція дошкільного навчального закладу по вул. Шашкевича, 42 в с. Ставчани  Пустомитівського району Львівської області (ДК 021:2015 –  45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у цій сфері.

Роботи та матеріальні ресурси, що використовуються для їх виконання, повинні відповідати вимогам ДСТУ Д.1.1-2013, інших нормативно-правових актів і нормативних документів у галузі будівництва, проектній документації та умовам  Договору. Склад та зміст проектної документації на будівництво. Види ремонтів та перелік робіт та іншим нормативним документам, кошторисній документації відповідно до технічних вимог. Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі обґрунтовується відомістю обсягів робіт.

3

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

14 276 497,00 грн (відповідно до рішення Ставчанської сільської ради Пустомитівського району Львівської області від 19.11.2019 № 1041 «Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Реконструкція дошкільного навчального закладу по вул. Шашкевича, 42 в с. Ставчани  Пустомитівського району Львівської області»), на підставі кошторисного розрахунку вартості робіт сертифікованим кошторисником  у програмі АВК (автоматичний випуск кошторисів) відповідно до дефектного акту. Очікувана вартість закупівлі обґрунтовується зведеним кошторисним розрахунком.

Зведений кошторний розрахунок

Відомість обсягів робіт