Громадські слухання

25 Квітня, 2024 р., 10:20
       Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку – внесення змін в детальний план території (ДПТ) в межах масиву біля автодороги Оброшине – Пустомити (права сторона) в с. Оброшине Пустомитівського району Львівської області.
11 Квітня, 2024 р., 18:38
Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детального плану території (ДПТ) в межах частини території вулиці Дорошенка, Молодіжна в с. Конопниця Оброшинської сільської ради Львівського району Львівської області.
25 Січня, 2024 р., 17:49
Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – щодо зміни цільового призначення земельних ділянок та розташування змішаної житлової та громадської забудови в межах вул. Дзеркальна та вул. Сяйво в с. Конопниця Львівського району Львівської області.
29 Грудня, 2023 р., 11:27
Проект внесення змін в детальний план території в межах масиву біля автодороги Оброшине-Пустомити (права сторона) в с. Оброшине Пустомитівського району Львівської області
20 Жовтня, 2023 р., 18:20
Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території (ДПТ) в межах частини проектованого кварталу забудови в с. Ставчани (поряд з с. Підгайці) Оброшинської сільської ради Львівського району Львівської області.
20 Жовтня, 2023 р., 15:16
Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території (ДПТ) в межах вулиці Івасюка та території, прилеглої до автодороги Львів-Самбір-Ужгород в с. Ставчани Оброшинської сільської ради Львівського району Львівської області для подальшого створення та облаштування території громадської забудови та об’єктів придорожнього сервісу.
25 Липня, 2023 р., 17:23
Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – «Детальний план території в межах частини проспекту Вольського в с. Оброшине Львівського району».
06 Липня, 2023 р., 14:31
Заява
06 Липня, 2023 р., 14:25
Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – внесення змін в детальний план території (ДТП) кварталу забудови по вулиці Городоцьквй в с. Конопниця Львівського району Львівської області.