ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ! ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 04.07.2024 17:16

Фото без описуОброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території (ДПТ), з метою зміни цільового призначення земельних ділянок з ведення особистого селянського господарства та розташування кварталу житлової садибної забудови К-22 у с. Оброшине Львівського району Львівської області.

Підстава для розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні - рішення Оброшинської сільської ради Львівського району Львівської області від 09.11.2023 року №2224.

Розробник  ПП «ЦЕНТР РИНКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ».
Замовник – Оброшинська сільська рада.

Мета і завдання ДПТ – уточнення планувальної структури, приводиться до нормативних показників вулично – дорожня мережа. ДТП передбачається зміна функціонального та цільового призначення 10 земельних ділянок з сільськогосподарського призначення на територію садибної житлової забудови.

Ознайомитись з проектом ДПТ можна в приміщенні сільської ради в робочий час.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури, землевпорядкування, екології та природних ресурсів Оброшинської с/ради – головний архітектор.
Громадське слухання відбудеться 15.07.2024р. о 11.00 год. в приміщенні сільської ради.

Пропозиції щодо проекту ДПТ приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення в газеті за адресою сільської ради: 81115, с. Оброшине, вул. Шевченка 5,  Львівського району, Львівської області.

Схема транспортної мобільності та інфраструктури

План функціонального зонування території

Проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель

Схема розташування території детального плану в системі планувальної структури населеного пункту (викопіювання з Генерального плану с. Оброшине)