Оброшинська дитяча музична школа
Директор: Барабах Ольга Тихонівна
Контакти: 0974718990
Е-пошта: obroshynomuzschola@ukr.net
Секретар: Грицько Софія Ростиславівна
Контакти: 0680552954
Адреса: с. Оброшине, вул. Самбірська, 1.
Кількість місць для навчання - 350 осіб.
У школі функціонують такі відділи: фортепіанний, струнно - смичковий, народних інструментів (бандура, гітара, акордеон, баян), відділ духових та ударних інструментів (труба, туба, тромбон, саксофон, валторна, кларнет, флейта, сопілка, ударні ), вокал, відділ образотворчого мистецтва, відділ хореографії.
Також школа має навчальний клас у с. Ставчани.
У школі функціонують різноманітні колективи: духовий оркестр "Оброшин парк", дитячий хор "Поема", танцювальний мажоретковий колектив "Леді роуз", вокально - інструментальний ансамбль "Зореквіт", ансамбль бандуристів, ансамбль скрипалів, вокальний ансамбіль "Мрія", вокальний ансамбль вчителів.