Рекомендації для населення з цивільного захисту

ЕКСТРЕНІ ТА КОРИСНІ ТЕЛЕФОНИ

101 - Служба порятунку

102 - Поліція

103 - Швидка медична допомога

104 - Аварійна служба газової мережі

112 - Гаряча лінія області

Рекомендації щодо дій населення в умовах надзвичайного стану

Рекомендації щодо дій населення за сигналами оповіщення та в складних ситуаціях

Рекомендації населенню щодо укриття в захисних спорудах

Перелік особистих речей, який рекомендований громадянам при здійсненні евакуації в безпечні райони

Рекомендації щодо підготовки підвальних приміщень для укриття населення за сигналами цивільного захисту

Рекомендації щодо запобігання переохолодження

Рекомендації щодо запобігання отруєння чадним газом

Пункти обігріву, які розгортаються за рішенням органів місцевого самоврядування

Рекомендації щодо дій під час повені

03 Лютого, 2022 р., 10:15
На території Оброшинської громади – у селах Оброшине, Ставчани, Конопниця облаштовані нові системи оповіщення. Якщо почули звучання електросирен, то не лякайтесь, а дійте відповідно до інструкції:
19 Жовтня, 2021 р., 17:04
18 жовтня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Оброшинської сільської ради. Враховуючи негативну динаміку зростання кількості хворих на COVOD-19 на території Оброшинської громади з 18 жовтня встановлено "помаранчеву" зону і низку обмежень. Зокрема щодо змін у роботі закладів у сфері громадського харчування, спортивних залів, організації масових заходів.
10 Серпня, 2021 р., 19:24
Оброшинська сільська рада звернеться з відповідними листами в ПрАТ «Львівобленерго» та ПрАТ «Київстар» про незадовільні послуги, які надаються постачальником електричної енергії та оператором зв’язку мешканцям громади. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні ТЕБ І НС Оброшинської сільської ради, яке відбулось 10 серпня. Згідно з протоколом №10 їм скерують офіційні листи з вимогою забезпечити надання відповідних якісних послуг мешканцям громади та своєчасно інформувати про позапланові відключення.
22 Липня, 2021 р., 14:49
З початку року на водоймах країни загинуло 836 осіб! Лише на Львівщині за аналогічний період – 37 осіб.
09 Квітня, 2021 р., 20:45
9 квітня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оброшинської сільської ради, на якому з врахуванням рекомендацій Протоколу №12 позачергового засідання обласної комісії з ТЕБ та НС було вирішено у пожежонебезпечний період на території Оброшинської сільської ради посилити патрулювання.
20 Березня, 2021 р., 18:13
Цього тижня, 18 березня, відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оброшинської сільської ради. Предметом засідання було питання попередження виникнення пожеж у природних екосистемах на території Оброшинської сільської ради.
17 Березня, 2021 р., 14:08
Сьогодні, 17 березня, о 14.50 год до 14.55 год буде проведено перевірку централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.