Сторінка на стадії наповнення.

23 Квітня, 2024 р., 10:22
Міністерством у справах ветеранів України створено телефонну “Єдину ветеранську лінію”. Це спеціальна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.
22 Квітня, 2024 р., 17:31
З 21 по 27 квітня 2024 року в Україні відзначається Всесвітній тиждень
22 Квітня, 2024 р., 17:05
Шановні мешканці громади, нагадуємо, що згідно з чинним законодавством, спалювати суху рослинність ЗАБОРОНЕНО.
22 Квітня, 2024 р., 15:54
Львівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській
22 Квітня, 2024 р., 13:05
Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в межах проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» підготувала інформаційну кампанію, яка направлена на інформування мешканців громад про існуючі механізми (способи) долучатися до процесів прийняття рішень в громадах та формуванні місцевої політики.
21 Квітня, 2024 р., 12:42
Система безоплатної правничої допомоги випустила збірку з прикладами допомоги людям з інвалідністю.
15 Квітня, 2024 р., 17:03
Платформа допомоги врятованим - це онлайн-майданчик, на якому зібрані актуальні можливості, інструменти допомоги та контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від війни.
15 Квітня, 2024 р., 16:00
Український ветеранський фонд Мінветеранів запрошує взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин «Разом» – унікальному проєкті, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).
11 Квітня, 2024 р., 18:38
Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детального плану території (ДПТ) в межах частини території вулиці Дорошенка, Молодіжна в с. Конопниця Оброшинської сільської ради Львівського району Львівської області.