29 Квітня, 2021 р., 17:21
У середу, 5 травня, о 18:00 будуть проведені установчі збори Молодіжної ради. Кандидати, які подали документи та беруть участь в установчих зборах:
29 Квітня, 2021 р., 13:30
Відділом будівництва, економічного розвитку, міжнародної співпраці та залучення інвестицій Оброшинської сільської ради було подано пакет документів для участі в обласному конкурсі проєктів регіонального розвитку, який реалізовується у рамках Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини.
28 Квітня, 2021 р., 16:12
З 1 травня тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для усіх груп споживачів будуть змінені. Тарифи були скориговані відповідно до вимог законодавства. Відповідне рішення було прийнято виконавчим комітетом Оброшинської сільської ради 27.04.2021 р. Згідно з рішенням №57 "Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення" нові тарифи становлять
28 Квітня, 2021 р., 10:39
А ви знали, що на території Лапаївського лісництва в останні роки було найбільше знахідок вибухонебезпечних предметів?
27 Квітня, 2021 р., 14:08
Газопостачальні компанії оприлюднили ціни для побутових споживачів в межах річних контрактів, які будуть чинними упродовж наступних 12 місяців.
27 Квітня, 2021 р., 12:46
З урахуванням епідеміологічної ситуації в навчальних закладах Оброшинської сільської ради, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оброшинської сільської ради, яке відбулось 26 квітня, вирішено для здобувачів освіти Оброшинської сільської ради продовжити очне навчання для учнів 1-4 класів. Водночас продовжити дистанційне навчання для учнів 5-11 класів.
27 Квітня, 2021 р., 12:31
Цього тижня, 26 квітня, відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оброшинської сільської ради. Згідно протоколу №7 комісії ТЕБ і НС вирішено з 26 квітня 2021 року встановити на території Оброшинської громади карантинні обмеження характерні для
26 Квітня, 2021 р., 21:01
У вівторок, 27 квітня 2021 року о 18 год в актовій залі відбудеться засідання Виконавчого комітету Оброшинської сільської ради.
26 Квітня, 2021 р., 20:04
35 років тому трапилась аварія на Чорнобильській АЕС. Трагедія, наслідки якої відчув на собі увесь світ. За відкритими даними, загалом у ліквідації аварії взяли участь близько 6 тисяч людей. Точне число тих, хто постраждав і загинув ніхто досі не називає. Серед учасників тих подій є й 11 мешканців Оброшинської громади, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 і 3 категорій.
23 Квітня, 2021 р., 17:32
22 квітня відбулося пеше засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Оброшинської сільської ради. Було розглянуто чотири звернення від мешканців, які стосуються захисту прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх дітей.