25 Травня, 2021 р., 10:59
З 1 травня в Оброшинській громаді здійснюються комісійні виїзди та перевірки на наявність укладених угод на вивіз ТПВ. Відтак від початку травня було складено та вручено мешканцям громади близько 30 приписів на усунення виявлених порушень Правил благоустрою на території Оброшинської сільської ради.
24 Травня, 2021 р., 17:42
Через аварійну ситуацію на центральному водогоні в с.Оброшине, де замінюють магістральну трубу, подачі води для споживачів не буде й впродовж вівторка, 25 травня. Роботи виконує комунальна техніка, яка під час виконання завдання сьогодні поламалась. Завтра о 8 год початі роботи буде продовжено. Тому, ще раз просимо запаси води приберегти.
24 Травня, 2021 р., 16:55
21 травня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки i надзвичайних ситуацій Оброшинської сільськоі ради.
24 Травня, 2021 р., 15:39
Відповідно до постанови КМУ від 19 травня 2021 р. №505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» з  01.05.2021 року.
24 Травня, 2021 р., 12:17
Звертаємо увагу, Солонківська сільська рада помилково надіслала мешканцям Оброшинської громади повідомлення про наявність податкового боргу, який облікується по Солонківській сільській раді.
24 Травня, 2021 р., 09:54
Через аварійну ситуацію, яка виникла на центральному водогоні в с.Оброшине, до кінця дня споживачам буде припинено подачу води. Просимо користувачів послуг централізованого водопостачання заздалегідь зробити запас води.
21 Травня, 2021 р., 16:52
У санітарний день, в п’ятницю, виїзна комісія за участі голови та заступників здійснила виїзд в село Оброшине на вулицю Переїзд. Розглядається можливість у навчальний період забезпечити дітям з цієї вулиці безпечний доїзд до оброшинської школи. З 1 вересня водії 148 маршруту довозитимуть дітей до навчального закладу і у зворотному напрямку. Сільською радою організовується робота по облаштуванні розворотного кільця перед залізничним переїздом.
21 Травня, 2021 р., 11:20
Тепер, щоб завірити довідки та інші документи жителям Ставчан та Конопниці потрібно звертатись до своїх старост.
20 Травня, 2021 р., 13:37
Згідно графіку Бібрського ЛВУМГ щодо проведення планових робіт на газорозподільній станції Липники буде відключено газопостачання в с. Оброшине, Ставчани на Дібрівках та Підгайцях. Газу не буде для споживачів всіх категорій з 8 год 26 травня до 17 год 27 травня.