Норму споживання води для тих, хто не має лічильників - переглянуть

Дата: 29.06.2022 14:35

Фото без описуУ зв’язку із збільшенням мешканцями використання питної води для технічних цілей та з метою збереження природних ресурсів, забезпечення безперебійного водопостачання, обліку спожитої води задля моніторингу наявних водних ресурсів - на сесії Оброшинської сільської ради місцевими депутатами прийнято проект рішення щодо встановлення норми споживання води в межах 15, 0 м. куб. на одну особу, які користуються водопостачанням без приладів обліку на території Оброшинської сільської ради.

КП «Оброшин» неодноразово зверталося до споживачів централізованого водопостачання з проханням щодо необхідності встановити прилади обліку. Однак, більшість мешканців ігнорують ці звернення та досі не встановили прилади обліку, не бачивши в цьому необхідності.

Для тих, хто має встановленні лічильники – тариф незмінний: водопостачання –10,88 грн./м3 з ПДВ, водовідведення – 4,25 грн./м3 з ПДВ.

За попереднього обговорення, зміни щодо норм споживання води вступлять в дію з 1 серпня 2022 року, якщо на наступній сесії депутати проголосують за таке рішення. Якщо маєте зауваження/пропозиції – просимо звертатись за адресою с. Оброшине, вул. Шевченка, 5, е-пошта obroshyn.rada@gmail.com (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції по водопостачанні»), тел. 227-95-00.

РІШЕННЯ ТА ПРОЕКТ РІШЕННЯ