Чому затримують платіжки за газ?

Дата: 22.06.2022 13:05

Фото без описуМайже 9 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії», з 1 травня автоматично підключили до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Для них, як і для решти клієнтів компанії, діятиме тарифний план «Фіксований» - 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості розподілу). Як йдеться в повідомленні Нафтогазу, відповідне рішення ухвалили Оператор ГТС та Міністерство енергетики України.

Зміна газопостачальної компанії та ціни палива стосується всіх споживачів, які раніше отримували природний газ від 17 постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» (104.ua).

Крім того, повідомили: всі рахунки за газ, спожиті у травні, будуть доступні в особистому кабінеті my.gas.ua та в чат-боті GASUA після 20 червня. Укрпошта доставлятиме роздруковані рахунки-фактури після 25 червня. Однак лише в тих районах, де немає активних бойових дій.

Докладніше: https://gazpravda.com.ua/novyny