Служба в ЗСУ, забезпечення порядку в громаді чи охорона дивану?

Дата: 17.05.2022 11:13

Фото без описуЗ початку війни більше 200 людей з об’єднаної громади пішли на службу в ЗСУ. Близько 500 місцевих цивільних чоловіків об’єднались в місцеву Самооборону. Після прийняття законодавчих актів було створено Добровольче формування Оброшинської ТГ (ДФТГ), куди записалось 80 чоловіків. До забезпечення правопорядку долучаються як Самооборона, так і ДФТГ. Поміж того, є й такі хто досі залишається осторонь цих ініціатив.

Разом з тим, за весь період воєнного стану, завдяки вказаній ініціативі на території громади не було зафіксовано жодного (!) кримінального правопорушення. Тоді як у Львові в аналогічний період безпекова ситуація останнім часом погіршилась.

З 17 травня в комендантський час переходимо на патрулювання села Оброшине. Патрулювання здійснюватиметься силами Самооборони та ДФТГ в кожному районі села за місцем свого проживання.

З хлопцями сіл Ставчани та Конопниця відбудеться зустріч, де буде обговорено можливість запровадження аналогічного патрулювання сіл.

Хто готовий долучитись до патрулювання свого села або вступити в Самооборону чи Добровольче формування, телефонуйте за номером – 0679895799.

Коли в країні війна, потрібно вибирати, як реалізувати свій громадянський обов'язок: принести користь державі, громаді чи своєму дивану?)

Вибір за Вами...

*Джерело - Фейсбук-сторінка голови громади І.Галича.