08 Вересня, 2021 р., 11:56
Прохання до юнаків 1997-2003 року народження, які проживають в Оброшинській громаді поновити довідки про навчання. Довідка має бути Форми 17, їх видають у навчальних закладах.
08 Вересня, 2021 р., 10:17
Відеоролик демонструє красу та велич Оброшинської громади, яка точно має туристичний потенціал і який будемо розвивати!
07 Вересня, 2021 р., 17:18
Цими вихідними у Львові відбулись обласні змагання в рамках Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування області.
07 Вересня, 2021 р., 11:18
Цими вихідними в Оброшинській громаді відбувся урочистий захід з нагоди Дня підприємця, який в Україні щорічно відзначають у першу неділю вересня.
03 Вересня, 2021 р., 15:53
З початку цьогорічного весняного призову до лав Збройних сил України призвано 2 призовників з Оброшинської громади. Також на навчальні збори було відправлено 3 осіб. Загалом по громаді виконано поставлене завдання на 70%.
02 Вересня, 2021 р., 17:30
Розпочато капітальний ремонт частини приміщень для розміщення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Оброшині.
02 Вересня, 2021 р., 12:24
Відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради інформує, що через технічні причини є затримки у виплатах усіх соціальних допомог та компенсацій мешканцям громади. У найближчі терміни всі виплати у повному розмірі будуть здійсненні. Просимо поставитись з розумінням до ситуації, яка склалась.
02 Вересня, 2021 р., 11:41
З 1 вересня хворі на цукровий та нецукровий діабет з Оброшинської громади можуть знову отримати безплатно ліки в аптеці. Таке рішення цього тижня прийняли на засіданні виконавчого комітету Оброшинської сільської ради. Кошти відповідно до рішення передбачено субвенцією з державного бюджету в сумі 200 тис грн.
01 Вересня, 2021 р., 16:02
Сьогодні з урочистостей на шкільних подвір’ях розпочали новий навчальний рік у трьох школах Оброшинської громади.