На Львівщині релоковані та місцеві підприємства можуть отримати до 10 тис. дол. США

Дата: 13.03.2023 09:35

Фото без описуЛьвівське регіональне партнерство зайнятості оголошує конкурс серед мікро-, малих та середніх релокованих і місцевих підприємств у Львівській області.

Мета - підтримати мікро-, малий та середній бізнеси (зокрема релокований) у відновленні та розширенні виробництва, а також місцеві підприємства, які створюють нові робочі місця у Львівській області для внутрішньо переміщених осіб та інших ключових груп.

Максимальна одноразова сума гранту - до 10 тис. доларів США. Загальний бюджет Конкурсу - 240 тисяч доларів США.

Кошти надають на закупівлю обладнання та інструментів, оргтехніки та меблів, орендну плату за нежитлове приміщення та/або консультаційні послуги бізнесу.

Ознайомитись з Положенням про конкурс можна за посиланням.

Кінцевий термін подання заявки на участь у Конкурсі 31 березня 2023 року.

*Конкурс проводять у рамках Львівського регіонального партнерства зайнятості (ЛРПЗ), що реалізується у межах Проєкту Міжнародної організаціі праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії та уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Адмініструє ГО «Центр «Жіночі перспективи» за участю Львівського регіонального партнерства зайнятості (ЛРПЗ).