16 Листопада, 2021 р., 16:18
15 листопада відбулось позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС. Згідно з протоколом №32 члени комісії дозволили провести футбольний матч на «Арені Львів». А з 22 листопада комісія вирішила дозволити відвідування закладів освіти учням 5-11 класів за певних умов. Водночас з наступного тижня буде посилено перевезення пасажирів у громадському транспорті.
16 Листопада, 2021 р., 14:41
Минулого тижня підрядник розпочав у частині недобудованої школи в с. Оброшине монтаж стін-перегородок, електричної розводки та мережі системи опалення. Роботи проводяться у рамках виділених коштів з державного бюджету, які вдалось залучити за підтримки народної депутатки України Галини Васильченко.
16 Листопада, 2021 р., 11:58
Якщо у Вас виникли питання з пошуку роботи, отримання соціальних послуг у центрі зайнятості, призначення та виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття - стати обізнаними Вам допоможе сервіс, який має назву «Електронний кабінет шукача».
15 Листопада, 2021 р., 15:45
Оброшинський ЗЗСО: початкова школа на очному навчанні, старші класи – на дистанційному навчанні через відсутність повного курсу вакцинації у 100% працівників відповідно до Постанови Кабміну від 9 грудня 2020 року №1236.
15 Листопада, 2021 р., 10:35
На території села Ставчани 16 листопада тестуватимуть нову систему оповіщення, яку напередодні встановили в населеному пункті. Тестові оповіщення звучатимуть із 14.00 до 16.00. Мешканців села просять не лякатись та зберігати спокій.
12 Листопада, 2021 р., 18:19
У зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на території Оброшинської сільської ради, в роботі Оброшинської сільської ради та її структурних підрозділів передбачено зміни.
12 Листопада, 2021 р., 17:10
Продовжуємо вас знайомити із особистостями, які працюють в Оброшинській громаді. Розказуємо з якими питаннями можна до них звертатись та в який час і спосіб.
12 Листопада, 2021 р., 14:22
Відкриття ринку землі в Україні - подія, що поставила безліч запитань перед фермерами та власниками земельних паїв, це нове явище для нашої країни.
12 Листопада, 2021 р., 14:15
Із 22 листопада на території Львівщини заборонять здійснювати перевезення пасажирів (окрім осіб, які не досягли 18 років) автомобільним та залізничним транспортом у внутрішньообласному сполученні, якщо у них немає при собі таких документів:
11 Листопада, 2021 р., 17:29
Працівників культури та майстрів народного мистецтва Оброшинської громади з нагоди професійного свята, яке відзначають 9 листопада, відзначили подяками.