Увага! Попередження про погіршення погодних умов

Дата: 03.02.2023 16:21

Фото без описуЗа повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України, на території Львівської області, у суботу, 4 лютого, очікується погіршення погодних умов: значний мокрий сніг та сніг, по півдню території сильний сніг. Подекуди налипання мокрого снігу, пориви вітру 15 – 20 м/с (західний з переходом на північний), хуртовини. На дорогах ожеледиця (ІI рівень небезпечності, помаранчевий).

Комунальну снігоприбиральну техніку приведено в готовність та надалі буде залучено до прибирання центральних місцевих доріг в Оброшинській громаді.

Будьте обережні та пам'ятайте: при падінні дерев або гілок, травмуванні людей чи в інших надзвичайних випадках інформуйте екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.