08 Жовтня, 2021 р., 17:12
На останній сесії Оброшинської сільської ради додатково розглянули питання перевезень на 148-му та 187-му маршруті. Прохання до мешканців громади, якщо ж маєте зауваження до роботи водіїв на вказаних маршрутах, повідомляти про це.
07 Жовтня, 2021 р., 16:35
За вчора, 6 жовтня, в Оброшинській громаді офіційно зареєстровано 16 хворих на COVID-19.
07 Жовтня, 2021 р., 12:47
У цю суботу команди ветеранів футболу Оброшине-Ставчани зустрінуться на футбольному полі.
07 Жовтня, 2021 р., 11:56
Прохання до юнаків 2005 року народження, які проживають в Оброшинській громаді в обов’язковому порядку подати пакет документів на прописку до дільниці.
06 Жовтня, 2021 р., 17:17
Проведено дорожні поточні роботи на частині асфальтованих доріг, що по вул. Південна, Богуна, Спортивна в с. Оброшине та на вул. Б. Гора в с. Ставчани.
06 Жовтня, 2021 р., 16:14
Конкурсна комісія Оброшинської сільської ради інформує про те, що Греву Христину Левківну визначено переможцем за результатами конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради.
06 Жовтня, 2021 р., 15:09
Сьогодні, 6 жовтня, фахівці Львівського місцевого центру з надання БВПД провели заходи та консультування для працівників апарату та мешканців Оброшинської громади з підвищення правової обізнаності щодо права на безоплатну правову допомогу.
05 Жовтня, 2021 р., 16:07
Субсидії, починаючи з травня 2021 року, надаються винятково у готівковій формі, а зекономлені кошти можна використовувати на власні потреби.