04 Листопада, 2021 р., 09:55
У четвер, 4 листопада, відбудеться друге засідання XIV сесії Оброшинської сільської ради. Початок о 18.00: порядок денний.
03 Листопада, 2021 р., 21:13
На  реалізацію проєкту «Реконструкція дошкільного навчального закладу по вул. Шашкевича, 42 в с. Ставчани було виділено 3 млн гривень. Фінансування з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку було залучено за сприяння народного депутата України Галини Васильченко.
03 Листопада, 2021 р., 18:04
Банкомат буде розташовано у приміщенні відділення «Ощадбанку» з можливістю доступу 24/7.
03 Листопада, 2021 р., 18:01
Завершено виконання поточного ремонту дороги сполученням Ставчани - Залізнична станція "Ставчани". Поточний ремонт проведено ДЕД Пустомитівська. Здійснено вирівнювання полотна дороги щебеневою сумішшю.
02 Листопада, 2021 р., 18:33
В Конопниці завершують роботи по ремонту приміщення фельдшерсько-акушерського пункту. Роботи виконуються у в рамках реалізації мікропроєкту, який переміг в обласному конкурсі цьогоріч. Загальна вартість робіт - 210 тис. грн., з них 53 тис. грн – кошти місцевого бюджету, 104 тис. - кошти обласного бюджету, 53 тис. – благодійні внески.
02 Листопада, 2021 р., 14:45
Важливою  складовою  частиною  життєдіяльності  громади  є  реформа  безпеки  громадян. Тому  Оброшинська  територіальна  громада  взяла  участь  у  програмі «Безпечна  Львівщина», яка  передбачає  співфінансування  на  місцевому  і  обласному  рівні  на  встановлення  системи  оповіщення.
02 Листопада, 2021 р., 14:03
Головне управління ДПС у м. Львові інформує щодо використання ЄДИНОГО РАХУНКУ.
01 Листопада, 2021 р., 16:59
31.10.2021 відбувся Чемпіонат України серед молодших юнаків та дівчат в розділі «Куміте» в м. Вінниця. Спортсмени Оброшинської ДЮСШ «Надія» вибороли призові місця:
01 Листопада, 2021 р., 15:59
Добігає завершення реалізація проєкту «Капітальний ремонт приміщень Народного дому с. Оброшине шляхом заміни вікон та дверей». Бюджет проекту становив практично 500 тис грн. З них 240 тис грн - кошти обласного бюджету, решта коштів - це внесок громади, спонсорів та кошти із місцевого бюджету територіальної громади.   В рамках проекту замінено 5 великих віконних конструкцій  площею 8м/3м, 6 зовнішніх дверей та 5 внутрішніх дверей. Заміна старих, негерметичних вікон та дверей покращила зовнішній вигляд Будинку культури та дозволить зменшити тепловтрати на близько 15%.
30 Жовтня, 2021 р., 17:32
28 жовтня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Оброшинської сільської ради. Участь в засіданні взяли вісім членів Комісії та четверо запрошених.