30 Листопада, 2021 р., 19:35
Згідно з виконанням аварійних робіт, Пустомитівське відділення АТ Львівгаз повідомляє, що у четвер, 2 грудня, з 8.00 до 17.00 буде припинено подачу газу в селі Оброшине та Ставчанах, а також на Підгайцях та Дібрівках. Прохання абонентів закрити крани перед газовими приладами.
30 Листопада, 2021 р., 19:03
Оброшинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради.
30 Листопада, 2021 р., 12:11
За офіційною інформацією керівництва регіонального відділення АТ «Ощадбанк», встановлений банкомат в селі Оброшине має запрацювати не пізніше 15 грудня. Оскільки виникли непередбачені технічні питання, врегулювання яких залежать від підрядника. Вирішується питання й налагодження безпечного каналу зв’язку та охорони.
26 Листопада, 2021 р., 16:43
О 9.00 в Конопниці у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ відбудеться загальна Служба Божа, після чого панахида та запалювання свічок.
26 Листопада, 2021 р., 15:25
Від початку кампанії з вакцинації (з квітня цього року) в Оброшинській громаді місцевими медиками вакциновано 3510 осіб. Зокрема за цей тиждень вакцинувалось 258 мешканців громади.
25 Листопада, 2021 р., 12:25
В Конопниці завершили внутрішній ремонт приміщення фельдшерсько-акушерського пункту. Роботи виконано у рамках реалізації мікропроєкту, який переміг в обласному конкурсі проектів місцевих ініціатив цьогоріч. Загальна вартість робіт - 210 тис. грн. За ці кошти облаштовано систему каналізації та замінено систему водопостачання. Проведено ремонт стін, стелі, внутрішніх та вхідних дверей, встановлено нові умивальники та унітази, а також встановлено пандус для людей з інвалідністю. Завершують роботи над облаштуванням меблів.
25 Листопада, 2021 р., 10:12
29 листопада з 9.00 до 17. 00 заплановані відключення електроенергії за окремими адресами в селі Оброшине: вул. Гоголя, квартал Гусятник, П.Мирного, Південна, Повітряна, Старицького, Чорновола.
24 Листопада, 2021 р., 17:31
У приміщенні відділення «Ощадбанку», що в с. Оброшине виконано роботи щодо встановлення банкомату. Апарат зовнішній – вбудований, матиме вільний доступ 24/7. Наразі поліція охорони підключає його до системи безпеки.
24 Листопада, 2021 р., 16:47
Цього тижня в приміщенні амбулаторії загальної практики села Оброшине відкрито приватну медичну лабораторію «ДіаВіта Мед».