19 Жовтня, 2021 р., 16:59
18 жовтня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Оброшинської сільської ради. Враховуючи негативну динаміку зростання кількості хворих на COVOD-19 на території Оброшинської громади з 18 жовтня встановлено "помаранчеву" зону і низку обмежень. Зокрема щодо змін у роботі закладів у сфері громадського харчування, спортивних залів, організації масових заходів.
19 Жовтня, 2021 р., 11:21
До уваги мешканців села Ставчани! Завтра, 20 жовтня, із 7.00 до 17.00 (орієнтовно) буде відсутнє газопостачання у Ставчанах, на Дібрівках та Підгайцях. Львівгаз виконуватиме ремонтні роботи у мікрорайоні Виздра.
18 Жовтня, 2021 р., 12:24
З 18 жовтня відповідно до розпорядження голови громади від 13 жовтня 2021 року №284 буде відновлено опалювальний сезон 2021-2022 на території Оброшинської громади. Зокрема до кінця дня опалення увімкнуть в навчальних закладах громади.
18 Жовтня, 2021 р., 11:20
14 жовтня товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" та військово-історичний музей "Жива історія", який, до речі, діє в с.Конопниця, відтворило реконструкцію бою Української повстанської армії проти радянських окупантів на святкуванні Дня захисників та захисниць в Конопниці.
18 Жовтня, 2021 р., 09:43
У День захисників та захисниць України Оброшинська сільська рада підписала меморандум про співпрацю з місцевою ГО «Ветеранське братство учасників бойових дій». Громадська організація створилась напередодні свята і об'єднала 69 місцевих бійців. Це мешканці Оброшине, Ставчан та Конопниці, які брали участь в бойових діях на сході України. Ветеранське братство очолив Володимир Мороз, учасник бойових дій, мешканець с. Оброшине.
18 Жовтня, 2021 р., 09:34
Вперше в об’єднаній Оброшинській громаді відзначали це особливе для українців свято. 14 жовтня на площі перед церквою Різдва Пресвятої Богородиці учасників бойових дій та гостей свята вітали Галина Васильченко, народний депутат України, Олександр Клименко, перший заступник голови Львівської РДА, Іван Галич, голова Оброшинської громади.
13 Жовтня, 2021 р., 14:41
У 8-ому будинку, що на просп. Вольського завершують роботи по перекритті даху. Загалом на ремонт буде застосовано близько 280 м. кв. єврорубероїду. Роботи виконуються у співфінансуванні з мешканцями цього будинку та КП «Оброшин».
12 Жовтня, 2021 р., 14:39
Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації:
12 Жовтня, 2021 р., 11:38
Мешканці сіл Оброшине, Ставчан та Конопиці, які ще не уклали декларацію з сімейними лікарями Оброшинської ТГ, можуть це зробити. Зокрема із:
11 Жовтня, 2021 р., 16:59
Усіх чекаємо в Конопниці. Буде емоційно, святково та смачно.