Фотозвіт із звітного концерту Духового оркестру «Оброшин парк»

Дата: 29.05.2023 14:43

Фото без описуВ рамках відзначення 50-річчя діяльності Оброшинської мистецької школи у неділю Духовий оркестр відіграв на сцені Народного дому с. Оброшине звітний концерт.

Духовий оркестр веде діяльність 33 роки і має статус «Народного». Це наша історія, за якою – тисячі годин репетицій, сотні концертів, десятки перемог і ще більше вдячних талановитих учнів.

Зі сцени керівника Духового оркестру Андрія Пилиповича Пиріжка вітали керівництво Оброшинської громади, вдячні випускники, мешканці села.

«Як учень Андрія Пилиповича пригадую, коли в 1990-их роках брали участь у конкурсі «Сурми Звитяги» і вже тоді мали за честь виступати в Оперному театрі. Пройшло більше 20 років, а здобутків лише побільшало. За ці 20 років дуже багато зусиль прикладено, і мало хто знає, яка це важка праця, враховуючи складні роки коронавірусу та війни. Щиро дякуємо керівникам духового оркестру Андрію Пиріжку та Наталії Андрусів, керівництву мистецткої школи, а також усім учасникам оркестру, які своїм талантом творять культурну історію громади. Від себе додам, що плануємо розвивати нашу культуру, зокрема, діяльність оркестру, підтримувати її на кращому рівні, ніж це було раніше», - наголосив зі сцени голова громади Іван Галич.

Звітний концерт був благодійним, зібрано – 11 400 грн. Кошти скерують на ремонт автівки, яку привезли з передової.

Крім цього, в холі Народного дому провели виставку робіт з аукціону, який організовує ГО «Наш простір дії». До 1 червня придбати творчі роботи можна тут -https://www.facebook.com/ourspaceofaction.

У час війни продовжуємо вірити, боротись та творити!