20 Грудня, 2021 р., 14:52
Цьогоріч Святий Миколай разом із помічниками, які живуть в Оброшинській громаді підготував та роздав:
17 Грудня, 2021 р., 16:07
Голова громади Іван Галич провів робочу зустріч з Ольгою Будник, радником - уповноваженим Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту. В ході ознайомчого візиту було обговорено інфраструктурні проекти в громаді, які реалізовуються, а також подальші розвиткові проекти, над якими сьогодні працює Оброшинська сільська рада та які уже включено у План соціально-економічного розвитку громади на наступні роки.
17 Грудня, 2021 р., 13:30
Дітей з Оброшинської громади запрошують на творчий конкурс від благодійників – «Новорічна мрія».
17 Грудня, 2021 р., 09:50
16 грудня в Народному домі с. Конопниця для дітей, зокрема з соціально незахищених верств населення організували театральне дійство за участі народного драматичного театру «Оборіг» та пригощання солодкими подарунками.
15 Грудня, 2021 р., 16:54
В рамках обласної програми «Безпечна Львівщина», в якій цьогоріч Оброшинська громада бере участь, в селах громади встановлено комплексну систему оповіщення населення. Сучасну  систему оповіщення встановлено на будівлі Оброшинської сільської ради та на будівлях Ставчанського і Конопницького старостинських округів. Крім цього, автомобільною системою оповіщення облаштовано службове авто.
15 Грудня, 2021 р., 10:16
Перевізник 148, 187 та 387 маршрутів, які обслуговує "Миколаївське АТП-14627" надав актуальні графіки руху. Графіки буде закріплено на сайті громади в розділі "Мешканцям".
14 Грудня, 2021 р., 16:08
Завтра, 15 грудня, на території сіл Оброшине, Ставчани та Конопниця з 14:50 до 15:00 год. через гучномовці «електронних сирен» буде транслюватись фонограма «Заходи безпеки при виникненні пожеж».
13 Грудня, 2021 р., 20:06
В обласному конкурсі для вчителів «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання» Ірину Багрій, вчителя історії Оброшинської школи ім. Л.Шанковського відзначено та нагороджено дипломом лауреата із найвищим рейтингом в обласному конкурсі.
13 Грудня, 2021 р., 19:52
У зв’язку з посиленими снігопадами до прибирання місцевих доріг задіяно техніку КП "Оброшин", трактори Інституту сільського господарства та мешканців громади.