21 Січня, 2022 р., 09:57
Повідомляємо, що з 1 січня 2022 року діють нові ставки місцевих податків та зборів:
20 Січня, 2022 р., 18:08
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України, на території Львівської області на найближчі три дні очікується погіршення погодних умов: пориви західного вітру 15 – 20 м/с, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця.
20 Січня, 2022 р., 16:13
Із 00.00 19 січня 2022 року обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 на всій території Львівської області.
20 Січня, 2022 р., 12:58
Відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради проводить опитування для моніторингу та покращення надання соціальних послуг мешканцям нашої громади. Прохання взяти участь в анкетуванні.
19 Січня, 2022 р., 14:50
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України:
19 Січня, 2022 р., 14:04
Наприкінці минулого року Центр первинної медико-санітарної допомоги Оброшинської сільської ради поповнився 5-ма кисневими концентраторами на загальну суму майже 145 тис грн, які було закуплено за кошти з держбюджету. Концентратори розподілено на три медичні установи, які є в нашій громаді.
19 Січня, 2022 р., 09:53
Відповідно до абзацу першого п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, протягом визначеного підрозд. 9 прим. 4 розд. XX ПКУ періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування (з 01.09.2021 до 01.09.2022) має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію (далі – Декларація) в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
18 Січня, 2022 р., 17:56
З вечерею усіх смачною, з Йорданською водою святою!
18 Січня, 2022 р., 15:45
Пустомитівська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує платникам податків, що фізичні особи зобов’язані повідомляти контролюючі органи про зміну реєстраційних даних (зміна місця проживання, прізвища, імені, по батькові, паспортного документа, тощо) у місячний термін з дня настання таких змін відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України шляхом подання заяви за формою №5ДР або заяви за формою №5ДРП.
18 Січня, 2022 р., 15:08
До відома суб’єктів державної реєстрації, Мінстерство юстиції України просить враховувати в роботі наступну інформацію з метою формування єдиної практики застосування положень законодавства у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ