Дата: 18.09.2023 16:44

Фото без описуДля розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця (переможців) конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів рішенням виконавчого комітету №111 від 17.08.2023 року  утворена конкурсна комісія.

До складу конкурсної комісії входять посадові особи організатора конкурсу та можуть залучатися (за згодою) представники адміністратора (у разі його визначення), територіального органу Держпродспоживслужби, підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення, а також посадові особи відповідного органу місцевого самоврядування та/або виконавчої влади.

Особи, зазначені в абзаці другому, які бажають взяти участь в роботі конкурсної комісії, повинні  провідомити голові конкурсної комісії про цей намір не пізніше ніж за п’ять днів до дати проведення конкурсу в довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту чи засобами інформаційно-комунікаційних систем.