25 Січня, 2022 р., 17:45
Пустомитівська  ДПІ  Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що з 01 січня 2022 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2021 року.
25 Січня, 2022 р., 14:23
"За ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та у співпраці з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні реалізований спільний відеопроект, що покликаний допомогти розібратися широкій аудиторії: що таке дискримінації, її форми та як їх розпізнати у повсякденному житті.
25 Січня, 2022 р., 13:34
Сформовано рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад Львівщини з чисельністю населення до 150 тисяч.
24 Січня, 2022 р., 16:51
По території Оброшинської громади проходять ПІДЗЕМНІ КАБЕЛЬНІ ЛІНІЇ ЗВ’ЯЗКУ. Згідно постанови КМУ № 135 від 29 січня 1996 р. «Про затвердження Правил охорони ліній електрозв'язку» у межах охоронних зон ліній зв'язку і навколо випромінюючих споруд електрозв'язку без письмової згоди операторів телекомунікацій, а також без присутності їх представника ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
24 Січня, 2022 р., 12:11
За попередній тиждень у період 14-20 січня в Оброшинській громаді офіційно зареєстровано 27 хворих на COVID-19, з них – 3 дитини. Тоді як у період 7-13 січня було зареєстровано лише 6 хворих в громаді. За висновками медиків, рівень захворюваності зріс більше як в 4 рази.
22 Січня, 2022 р., 08:29
Україна від Сходу до Заходу – єдина!
21 Січня, 2022 р., 14:52
З метою запобігання скорочення чисельності певних видів комах, використання пестицидів на посівах сільськогосподарських культур, ЛОДА просить розглянути  пропозицію Екологічного Руху «Зелене Сонце» щодо прийняття участі у екологічному Проекті «Фацелія».
21 Січня, 2022 р., 10:04
Повідомляємо про нові відкриті рахунки для обліку доходів державного бюджету на 2022 рік (додаток додається). Просимо звернути увагу на зміну рахунку для сплати військового збору.