31 Січня, 2022 р., 09:39
З 31 січня на Львівщині посилюють карантинні обмеження. Таке рішення ухвалили 28 січня члени обласної комісії ТЕБ і НС.
30 Січня, 2022 р., 21:05
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України, по території Львівської області до кінця доби 30 січня та вночі 31 січня місцями очікується гроза. 31 січня на дорогах ожеледиця. Вночі та вранці збережуться пориви північнозахідного вітру 19 –24 м/с, місцями 25 – 27 м/с, хуртовини.
28 Січня, 2022 р., 12:50
Третій відділ Львівського РТЦК та СП (м. Пустомити) оголошує набір кандидатів віком від 18 до 60 років на службу за контрактом в загони Територіальної оборони Львівської області.
28 Січня, 2022 р., 12:24
Якщо ви користуєтесь громадським транспортом Львівської міської громади та маєте право на безкоштовний пільговий проїзд, то Вам варто звернутись за виробленням пільгової транспортної картки ЛеоКарт. Оскільки у Львові стартував перший етап впровадження е-квитка.
27 Січня, 2022 р., 16:34
Попри трасу Львів-Самбір-Ужгород, що частково проходить територією Оброшинської ТГ, Патрульна поліція Львівської області встановила три аналітичні камери відеонагляду. Зокрема на перехрестях: вул. Самбірська-Миру (поворот на Пустомити) в с. Оброшине, на Дібрівках та Підгайцях в с. Ставчани.
27 Січня, 2022 р., 15:15
Платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Отже, податком на нерухомість оподатковується житлова та нежитлова нерухомості, в тому числі його частка, крім винятків, зазначених у пп. 266.2.2 ПКУ.
27 Січня, 2022 р., 12:19
Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА пропонує докладніше ознайомитись мешканцям громади про можливість створення фермерських господарств та фінансову підтримку аграріїв, яку можна отримати з державного та обласного бюджетів на 2022 рік.
26 Січня, 2022 р., 17:14
Враховуючи, що відповідно до Протоколу обласної комісії ТЕБ і НС від 25.01.2022 року проведення масових заходів забороняється, публічний звіт голови громади Івана Галича за перший рік роботи, який мав відбутись в приміщенні Інституту сільського господарства 30 січня - переноситься. Попередньо проведення звіту заплановано на 27 лютого 2022 року.
26 Січня, 2022 р., 11:45
Обласна комісія ТЕБ і НС вчора, 25 січня, посилила карантинні обмеження на Львівщині. Нові обмеження мають попередити «червону» зони епіднебезпеки.