17 Лютого, 2022 р., 16:06
Станом на 14.02.2022 року у базі вакансій Львівського обласного центру зайнятості налічується 4170 вільних місць праці. Понад 110 пропозицій працевлаштування зафіксовано із заробітною платою, більшою за 20 тисяч гривень.
17 Лютого, 2022 р., 10:31
Державна податкова служба України ГУ ДПС у Львівській області інформує про зміни в податковому законодавстві щодо підстав для нарахування земельного податку та подання звітності з плати за землю на 2022 рік. Ознайомитись зі змінами можна тут (1, 2)
15 Лютого, 2022 р., 17:32
Пустомитівська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області провела чергову «Гарячу лінію» на тему: «Основні аспекти одноразового (спеціального) декларування активів фізичних осіб. Кампанія декларування громадянами доходів,одержаних протягом 2021 року».
15 Лютого, 2022 р., 17:27
Тепер ви можете слідкувати за нашими новинами у Viber або Telegram. Для цього достатньо відсканувати QR-код (нижче на фото) або перейти за посиланням і додатись в мережу: https://gromada.org.ua/gromada/obroshynska
15 Лютого, 2022 р., 14:50
Продовжуємо вас знайомити із особистостями, які працюють в Оброшинській громаді. Відповідаємо на найпоширеніші запитання у теперішній час щодо першочергових дій при надзвичайних ситуаціях.
15 Лютого, 2022 р., 10:22
Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2022 рік протягом 16 лютого буде проводитися перевірка технічних засобів оповіщення населення міста Львова та області (без включення електросирен) та доведенням повідомлень цивільного захисту.
14 Лютого, 2022 р., 17:33
У п’ятницю виїзна комісія за участі голови громади, заступника голови, керівника відділу освіти та старости села здійснили виїзд в Ставчани та околиці села. Комісія розглянула можливість продовження маршруту шкільного автобуса «Школярик». Виїзна комісія буде рекомендувати продовження маршруту та погодження нових кінцевих зупинок за умови погодження відповідними інстанціями (правоохоронними органами).
14 Лютого, 2022 р., 17:17
Минулого тижня в Конопниці відбулась зустріч з громадськістю щодо прийняття пропозицій та зауважень до проекту внесення змін Генерального плану села.
11 Лютого, 2022 р., 11:40
Правоохоронці повідомляють, що почастішали випадки, коли незнайомці вступають в контакт з малолітніми дітьми і пропонують сісти в їхні авто. Нещодавно така історія трапилась із школярем однієї з наших шкіл біля місцевого продуктового магазину. На щастя, все закінчилось добре.
11 Лютого, 2022 р., 10:31
Відділ економрозвитку Оброшинської сільської ради провів зустріч з учасниками Молодіжної ради, де обговорили можливість написання гранту щодо залучення коштів на молодіжний проект.