17 Січня, 2022 р., 13:58
Впродовж 17 січня синоптики обіцяють значне погіршення погодних умов. Нагадаємо, необхідно дотримуватися правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.
17 Січня, 2022 р., 11:40
16 січня в актовій залі Інституту сільського господарства творчі колективи нашої громади колядували, віншували та демонстрували театралізовані різдвяні сценки.
16 Січня, 2022 р., 18:57
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області та місту Львову 17 січня вночі пориви південно-західного вітру 17 –22 м/с.
14 Січня, 2022 р., 15:07
Цього тижня КП «Оброшин» організовує прочищення каналізаційних мереж на проспекті Вольського та вул. Шкільній. В процесі роботи працівники комунального підприємства виявляють у мережах часто сторонні предмети (як на фото), що спричиняють аварійні ситуації з вини мешканців квартир, які викидають ці предмети.
14 Січня, 2022 р., 14:43
Щосереди у приміщенні ФАПу с. Конопниця здійснює прийом пацієнтів лікар-педіатр Пукас Оксана Богданівна. Час прийому – з 10.00 до 12.00.
14 Січня, 2022 р., 13:29
З початку січня формується черга на отримання безкоштовних (чи з частковою оплатою) путівок на оздоровлення дітей впродовж 2022 рік. Просимо звертатись у відділ соціальної роботи батьків чиї діти зареєстровані і проживають на території Оброшинської громади з числа:
13 Січня, 2022 р., 17:39
Конкурсна комісія Оброшинської сільської ради інформує, що за результатами конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради переможцем визначено Паливоду Віру Любомирівну.
13 Січня, 2022 р., 17:25
У перші дні нового року на Львівщині за сприяння служби зайнятості шукали роботу 12,8 тис. безробітних, що на 15,5 тис. менше, аніж торік (28,2 тис. осіб).
13 Січня, 2022 р., 17:17
Фізичні особи-підприємці, в тому числі платники Єдиного податку ІІ-ІV групи, зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО у випадку здійснення «розрахункових операцій» у розумінні Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Докладніше ТУТ
13 Січня, 2022 р., 10:38
Від початку січня цього року місцевими медиками вакциновано 149 мешканців Оброшинської громади. Водночас за цей період на території громади офіційно зареєстровано 8 нових хворих на COVID-19.