Повідомлення про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 05.10.2023 19:23

Фото без описуОприлюднюємо проєкт Стратегії розвитку Оброшинської територіальної громади до 2027 року із Планом заходів її впровадження (далі – Стратегія) та Звіт про СЕО Стратегії розвитку.

Стратегія та План заходів її впровадження є документом, що визначає тенденції, основні проблеми та ризики соціально- економічного розвитку громади, шляхи їх подолання та подальшого розвитку через стратегічні та оперативні цілі, завдання та заходи (проєкти). Стратегічна екологічна оцінка Стратегії дає можливість зосередитися на всебічному аналізі можливого впливу запланованої діяльності на довкілля та здоров’я людей, використовувати результати цього аналізу для запобігання або пом’якшення екологічних наслідків в процесі стратегічного планування.

Рішення про затвердження Стратегії приймається Оброшинською сільською радою.
Термін проведення процедури громадського обговорення: 05.10.2023 - 05.11. 2023 року (1 місяць).

Зауваження і пропозиції до проєкту Стратегії та плану заходів просимо подавати у відділ економрозвитку Оброшинської сільської ради за адресою: obroshyne.invest@gmail.com.

Зауваження щодо Звіту про стратегічну екологічну оцінку приймаються відділом архітектури, землевпорядкування, екології та природніх ресурсів Оброшинської сільської ради, відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу Заставська Ярина Володимирівна, за адресою сільської ради: вул. Шевченка 5, с. Оброшине, Львівського району, Львівської області, та  на електронну адресу: obroshyne.arh@gmail.com з темою листа «До проєкту Стратегії, до Звіту про СЕО» у термін до 05.11.2023 року.

Дата проведення громадських обговорень - 02.11.2023 року о 17 год в актовій залі Оброшинської сільської ради.
Телефон для довідок: (032)227-95-00
Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку/анонімні, не розглядаються.
Проведення  транскордонних  консультацій  не передбачається.

ПРОЄКТ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ, ПЛАН ЗАХОДІВ, ЗВІТ ПРО ЕКОЛОГІЧНУ СТРАТЕГІЧНУ ОЦІНКУ