Щодо ситуації із відключенням води для частини мешканців с. Конопниця
Оброшинська сільська рада звернулась із відповідним листом до надавача послуг ЛМКП «Львіводоканал» із вимогою невідкладно відновити водопостачання частині побутових споживачів в с. Конопниця, що за адресою вулиць Л.Українки, Шептицького, І. Франка, Миколайчука, Рудницького, Шухевича, яких без попереджень, в умовах воєнного стану, обмежили на невизначений термін у подачі води.
Разом з тим, попередньо встановлено, що Львівводоканал здійснив відключення води у зв’язку із заборгованістю балансоутримувача мереж – Товариства власників будинків та нерухомого майна «Конопниця», яке заборгувало надавачу послуг ЛМКП «Львіводоканал» суму у розмірі 204 тис. грн.
Згідно із інформацією наданою представниками Львіводоканалу, водопостачання буде відновлено у випадку сплати половини боргу. Вказану інформацію було передано до відома керівника Товариства власників будинків та нерухомого майна «Конопниця».
Сьогодні, 12 травня, з 19.00 до 21.00 біля в’їзної брами місцевого храму в Конопниці буде організовано підвіз води.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)