21 Квітня, 2022 р., 11:57
15 березня набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність» (№2108-ІХ).
21 Квітня, 2022 р., 11:51
3 22 по 25 квітня на 148 маршруті машин не буде (немає зовсім людей, за словами водіїв). На 187 маршруті до 26 квітня їздять 4 машини, останній рейс зі Львова о 19.00.
21 Квітня, 2022 р., 11:48
У  відповідності  до  статті  27  Кодексу  цивільного  захисту  України  та  Положення  про  добровільні  формування  цивільного  захисту, затвердженого  Постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  21.08.2013 № 616  з  метою  проведення  допоміжних  робіт  із  запобігання  або  ліквідації  наслідків  надзвичайних  ситуацій, спричинених  збройною  агресією  російської  федерації  проти  України  місцеві  органи  виконавчої  влади,  органи  місцевого  самоврядування  утворюють  на  тимчасовій  основі  добровільні  формування  цивільного  захисту.
21 Квітня, 2022 р., 11:40
 В  умовах  теперішньої  війни  на  території  України  потрібно  бути  готовим  до  використання  російським  агресором  різноманітних  видів  зброї, в  тому  числі  і  хімічної.
19 Квітня, 2022 р., 17:22
Сьогодні в громаді посвятили і відправили великодні кошики на передову, щоб українські військові навіть далеко від рідного дому відчули свято та  підтримку нашого народу.
19 Квітня, 2022 р., 15:29
В період воєнного стану надається дотація на безповоротній основі суб'єктам підприємництва, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства. За кожну наявну, станом на 01 квітня поточного року, корову надається дотація в сумі до 2500 гривень, але не більше 125 тис. гривень одному суб'єкту підприємництва.
19 Квітня, 2022 р., 15:16
Доводимо до відома мешканців інформацію щодо заборони відвідування лісів та в'їзду до лісових масивів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року.
18 Квітня, 2022 р., 18:43
Перше ознайомче заняття відбулося в Оброшинському ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л. Шанковського. Вимушено переселені та дітки з Оброшинської громади мали змогу познайомитись одне з одним, спільно взяти участь у вправах та іграх, що сприяють створенню невимушеної, доброзичливої атмосфери, підвищенню згуртованості а також малеча власними руками зробила аплікації вербових гілочок.
17 Квітня, 2022 р., 19:00
Сьогодні в Оброшині відбувся благодійний турнір із стрітболу. У змаганнях взяли участь 7 команд з с. Оброшине, м. Львів та м. Пустомити.
15 Квітня, 2022 р., 16:40
Для координації дії на території громади у час війни. Збережіть собі.