23 Березня, 2022 р., 15:35
За словами М. Козицького, голови ЛОВА, упродовж доби – 22 березня - на Львівщині 4 рази сповіщали про повітряну тривогу, адже були загрози ракетних ударів з акваторії Чорного моря, зокрема дальньою авіацією, та з території росії.
22 Березня, 2022 р., 13:09
Потрібно! По-перше, в цілях безпеки. По-друге, в цілях економії електроенергії. На цьому наполягають й військові!
22 Березня, 2022 р., 12:06
Згідно з наказом військової адміністрації в Оброшинській громаді, на базі самооборони, створено Добровольче формування територіальної оборони, яке підпорядковується військовому командуванню Територіальної Оборони ЗСУ та діє на підставі законодавства України.
22 Березня, 2022 р., 09:59
У неділю мешканцем с. Ставчани було здійснено спалювання сухої рослинності, що призвело до загоряння загальної площі більше 250 кв. м. До ліквідації наслідків аварії було залучено рятувальників ПП «Оліяр». Винуватця притягнуто до відповідальності - складено штраф у розмірі 5 100 грн.
22 Березня, 2022 р., 09:42
Сьогодні знову приймали в громаді гуманітарну допомогу із Гміни Фредрополь (Республіка Польща). В основному це - матраци, які передаємо для облаштування ліжкомісць переселеним людям, які виїхали із зони бойових дій.
21 Березня, 2022 р., 08:31
Згідно з рішенням військового командування, забороняється використання відеореєстраторів в автомобільному та мототранспорті для фото чи фільмування доріг загального користування.
19 Березня, 2022 р., 17:58
Відповідно до розпорядження голови громади відсьогодні, 19 березня 2022 року, ЗАБОРОНЕНО на період дії правового режиму воєнного стану суб’єктам господарювання всіх форм власності торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пива) на території Оброшинської сільської ради з 20:00 до 14:00 години.
18 Березня, 2022 р., 18:45
Є запит на домашню їжу – вареники, булочки (несолодкі), а також потребують каву. Збираємо продукти в понеділок, 21 березня, з 10.00 до 12.00. Приносити в амбулаторію с. Оброшине. Якщо ви зі Ставчани чи Конопниці – в Народні доми. Машина поїде в Луганську область.
18 Березня, 2022 р., 18:33
Оброшинська дитячо-юнацька спортивна школа запрошує на безкоштовні спортивні заняття дітей з нашої громади, в тому числі, які виїхали із зони бойових дій та зараз проживають в Оброшинській ТГ. Проводимо заняття з таких видів спорту: