13 Квітня, 2022 р., 11:50
• Урядова “гаряча лінія” - 15-45
13 Квітня, 2022 р., 10:19
Тепер комендантська година на Львівщині триватиме з 23:00 до 06:00.
12 Квітня, 2022 р., 16:43
Дітей з Оброшинської громади та з сімей, які стали вимушено переселеними, запрошують на уроки неформальної освіти. Вашим дітям буде цікаво!
12 Квітня, 2022 р., 16:37
Від початку війни Оброшинська сільська рада працює над створенням комфортних умов проживання для людей, які тимчасово поселились і проживають на території Оброшинської громади, зокрема, в громадсько-комунальному секторі.
11 Квітня, 2022 р., 16:49
Продовжено термін подання документів на оформлення матеріальних допомог на проживання (за березень) - до 30 квітня. Відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради продовжує працювати без вихідних над оформленням документів.
11 Квітня, 2022 р., 16:37
У ці вихідні жителі громади взяли участь в тренінгу з тактичної медицини - надання медичної допомоги в умовах бойових дій.
11 Квітня, 2022 р., 09:55
"В найближчі дні і ночі прошу вас не ігнорувати сигнали повітряної тривоги у зв'язку з можливим загостренням бойових дій, про що неодноразово повідомляли засоби масової інформації", - наголосив голова громади Іван Галич.
08 Квітня, 2022 р., 11:07
За підсумками наради зі старшими постів, набір в Добровольче формування Оброшинської ТГ продовжено до 12 квітня.
07 Квітня, 2022 р., 15:48
За попередніми висновками, через війну в Україні третина українців можуть мати проблеми в отриманні достатньої кількості харчових продуктів. Але ми з Вами можемо допомогти уникнути цієї проблеми.
06 Квітня, 2022 р., 19:33
Окрім відвідування лісів, тимчасово заборонено й заїжджати на їхню територію. Заборона триватиме упродовж воєнного стану, відповідно до наказу голови Львівської ОВА (ознайомитись з наказом ТУТ). Виключення для працівників лісових господарств, органів місцевого самоврядування, військових та інших силових структур.