Презентація результатів та найкращих практик проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 03.06.2024 12:16

Фото без опису23 травня 2024 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» здійснила презентацію результатів та найкращих практик проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Генеральний директор Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Віталій

Музиченко у своєму виступі звернув увагу на необхідність балансу між повноваженнями органів місцевого самоврядування та спроможним громадським сектором, який може відстоювати інтереси різних верств населення. На думку спікера, необхідно створювати умови для розвитку існуючих та виникнення нових громадських об’єднань, адже саме громадський сектор – рушій змін у державі.

Учасники обговорили глобальні виклики щодо залучення та участі, серед яких:

- відтік та дефіцит кадрів як представників ОМС, так і громадського сектору,

пов’язаний з війною (внутрішнє та зовнішнє переміщення, мобілізація та служба в

лавах ЗСУ);

- вигорання та втома, перебування в постійному фоновому стресі та тривозі, втрата

продуктивності;

- низький рівень інклюзивності та доступності в громадах.

Переглянути відеозапис заходу можна за посиланням: https://youtu.be/GrpniMgsyrY?si=mJIz88YLTv7hiPlX