Абілітація для постраждалих внаслідок бойових дій НАВ (Lviv HABilitation Center)

Дата: 05.06.2024 14:36

Фото без опису

У Львові, на вулиці Стрийській, 86 В, запрацював перший в Україні абілітаційний центр «HAB | Lviv Habilitation Center» для ветеранів та цивільних, які отримали травми внаслідок військових дій.

Військовослужбовці, ветерани, ветерани після пораненення та члени їх родин, цивільні особи, постраждалі внаслідок бойових дій, які постраждали внаслідок війни і вже пройшли лікування та реабілітацію, адаптуються тут до нових умов життя.

Основна задача абілітації – це набуття і відпрацювання нових навичок для нетравматичної інтеграції ветерана чи особи, що постраждали від бойових дій в суспільство, а метою HABу є створення умов і надання допомоги у отриманні необхідних знань та навичок для самостійного обслуговування.

Протягом 3 тижнів психологи, тренери та реабілітологи навчатимуть пацієнтів бути автономними як удома, так і поза його межами. Проживання є безкоштовним.

Детальну інформацію про даний проект можна отримати за посиланням: https://www.instagram.com/habilitation.ua?igsh=YjBybXM1MWxkM3dq