11 Вересня, 2021 р., 10:39
11 вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. У переддень спортивного свята школярі, тренери та працівники Оброшинської сільської ради взяли участь у легкоатлетичному біговому забігу.
10 Вересня, 2021 р., 15:47
Пасічникам надають фінансову підтримку у вигляді спеціальної дотації за наявні бджолосім’ї у межах державної програми підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції
10 Вересня, 2021 р., 12:58
Шостий проект, який переміг в конкурсі мікропроектів-2021 передбачає капремонт приміщення Народного дому с. Оброшине шляхом заміни вікон та дверей.
09 Вересня, 2021 р., 17:35
Роботи виконуються у рамках проекту, який переміг в обласному конкурсі мікропроектів-2021. Загальна вартість – близько 500 тис грн.
09 Вересня, 2021 р., 11:42
В результаті перемоги в проекті «Активні громадяни» в громаді з’явився бокс для збору вживаного одягу та взуття та 30 яскравих пластмасових ящиків для збору продуктів харчування.
09 Вересня, 2021 р., 10:36
КП «Оброшин» повідомляє, що у другій половині вересня заплановані роботи по реконструкції водопроводу у будинку №5. Просимо користувачів земельних ділянок навпроти буд. №5 та №6 до 15 вересня зібрати урожай. На вказаній території працюватиме техніка.
08 Вересня, 2021 р., 17:45
Продовжуємо вас знайомити із особистостями, які працюють в Оброшинській громаді. Розказуємо з якими питаннями можна до них звертатись та в який час і спосіб.
08 Вересня, 2021 р., 11:56
Прохання до юнаків 1997-2003 року народження, які проживають в Оброшинській громаді поновити довідки про навчання. Довідка має бути Форми 17, їх видають у навчальних закладах.
08 Вересня, 2021 р., 10:17
Відеоролик демонструє красу та велич Оброшинської громади, яка точно має туристичний потенціал і який будемо розвивати!
07 Вересня, 2021 р., 17:18
Цими вихідними у Львові відбулись обласні змагання в рамках Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування області.