Важливе повідомлення для користувачів Державного аграрного реєстру

Дата: 25.10.2022 13:55

Фото без описуЗакликаємо користувачів Державного аграрного реєстру, які подали заявки на участь в програмі за напрямами бюджетної субсидії на 1 га оброблюваних угідь чи дотації за отримання корів, відслідковувати статус заявки в реєстрі.

Адже згідно Порядку використання коштів, затвердженого постановою КМУ від 16.08.2022 № 918 (https://cutt.ly/VNrSmlm), після перевірки заявок та відомостей про отримувача та затвердження Мінагрополітики розподілу бюджетних коштів, задля отримання коштів, необхідно підписати договір.
Підписання таких договорів відбувається онлайн в ДАР, шляхом накладення електронного підпису.

Коротка інструкція:
- авторизуватися в Державному аграрному реєстрі (
- зайти в розділ «Мої заявки у програмах»;
- переглянути Вашу подану заявку:

* Якщо останній статус «Підписання угоди з Укрдержфондом та затвердження виплати» обробка («Очікує підписання заявника») – необхідно натиснути кнопку «Натисніть щоб виконати дію», ознайомитися з договором і підписати його. Якщо вами успішно підписано договір – статус має змінитися на виконано.

* Якщо останній статус «Формування та затвердження Переліку отримувачів за напрямом "на один гектар земель сільськогосподарського призначення"» обробка – необхідно очікувати затвердження розподілу

Мінагрополітики. І лише після такого затвердження – підписати договір.

У разі виникнення додаткових питань, кожен користувач аграрного реєстру може звернутися до працівників Оброшинської сільської ради за адресою: с.Оброшине, вул. Шевченка, 5 або зателефонувати за конт. номером 227-95-00, де вас проконсультують та за потреби нададуть практичну допомогу.

*Департамент агропромислового комплексу Львівської обласної військової адміністраціїФото без опису