24 Квітня, 2023 р., 22:40
Комісія з питань добору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Оброшинської сільської ради інформує про те, що переможцем за результатами добору на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста з питань екології та природних ресурсів відділу архітектури, землевпорядкування, екології та природних ресурсів Оброшинської сільської ради на період дії воєнного стану в Україні визначено - ЧОБУ Оксану Михайлівну.
11 Квітня, 2023 р., 17:13
Комісія з питань добору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Оброшинської сільської ради інформує про те, що переможцем за результатами добору на заміщення вакантної посади державного реєстратора загального відділу Оброшинської сільської ради на період дії воєнного стану в Україні визначено - ПРАЦЮВИТУ Олену Сергіївну.
03 Квітня, 2023 р., 18:54
Оброшинська сільська рада оголошує добір на заміщення вакантної посади, а саме головного спеціаліста з питань екології та природних ресурсів відділу архітектури, землевпорядкування, екології та природних ресурсів Оброшинської сільської ради – 1 штатна одиниця.
22 Березня, 2023 р., 14:13
Оброшинська сільська рада оголошує добір на заміщення вакантної посади, а саме державного реєстратора загального відділу Оброшинської сільської ради – 1 штатна одиниця.
03 Березня, 2023 р., 10:19
Оброшинська сільська рада оголошує добір на заміщення вакантної посади, а саме головного спеціаліста відділу соціальної роботи Оброшинської сільської ради - 1 штатна одиниця.
13 Січня, 2022 р., 00:00
Конкурсна комісія Оброшинської сільської ради інформує, що за результатами конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради переможцем визначено Паливоду Віру Любомирівну.
13 Лютого, 2021 р., 12:21
Інформація про прийняте рішення за результатами конкурсу.
13 Січня, 2021 р., 12:18
05 Січня, 2021 р., 11:30
Оброшинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме: