Оголошення про конкурс від 13.01.2021

Дата: 13.01.2021 12:18

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

1. спеціаліста І-ї категорії відділу з питань ведення кадрової роботи та документообігу Оброшинської сільської ради- одна посада

Кваліфікаційні вимоги:

- громадянство України;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про державну службу» ЗУ «Про запобігання корупції», Кодекс законів про працю України та інше трудове законодавство України , а також у сфері документоведення.

- освіта вища не нижче ступеня бакалавра (за кваліфікаційним спрямуванням в галузі економіки або публічне управління);

• знання основних принципів роботи на комп'ютері;

• без вимог до стажу роботи

2. Спеціаліста І-ої категорії відділу соціальної роботи Оброшинської сільської ради - одна посада.

Кваліфікаційні вимоги:

- громадянство України;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про державну службу» ЗУ «Про запобігання корупції», ЗУ «Про соціальні послуги», ЗУ «Про охорону дитинства», ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та інше законодавство України у сфері соціального захисту.

- освіта вища не нижче ступеня бакалавра (за кваліфікаційним спрямуванням психолог, соціальний педагог, економіка або публічне управління);

- знання основних принципів роботи на комп'ютері;

- без вимог до стажу роботи

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня із додатками;

- копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності),

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається особою відповідальною за ведення кадрової роботи у сільській раді .

Документи подавати за адресою: с.Оброшине, вул. Шевченка,5.