Оголошується добір на заміщення вакантної посади

Дата: 22.03.2023 14:13

Оброшинська сільська рада оголошує добір на заміщення вакантної посади, а саме державного реєстратора загального відділу Оброшинської сільської ради – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги:
- громадянство України;
- вільне володіння українською мовою;
- знання Конституції України; законів України "Про місцеве самоврядування в Україні"; "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про запобігання корупції", "Про
державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"; інших законів; указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів; інструкції з діловодства сільської ради; основ психології; правил внутрішнього трудового розпорядку; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки.
- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство.
- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.
- володіння основними програмами роботи на комп'ютері.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:
- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями пов'язаними з прийняттям на державну службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- копію документа, який посвідчує особу;
- інформація щодо підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку);

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Строк подання документів: до 17.00 год. 05.04.2023.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається загальним відділом Оброшинської сільської ради.

Документи подавати за адресою: вул. Шевченка, 5, с. Оброшине, Львівський район, Львівська область у загальний відділ Оброшинської сільської ради, тел. +38(097)115 35 09.

Слід зауважити, що:
Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на цю посаду Оброшинської сільської ради, буде оголошено конкурс.
Граничний строк перебування особи на вказаній посаді Оброшинської сільської ради, на яку її призначено відповідно до цього розпорядження, становить 12 місяців з дня припинення чи скасування
воєнного стану.

Розпорядження