У сільскій раді розглянули план розвитку соціальної сфери в громаді

Дата: 10.02.2022 16:38

В Оброшинській сільській раді провели стратегічну сесію в рамках проекту "Громада для сім'ї", одним із переможцем якого стала наша громада у 2021 році.

В рамках зустрічі тренери проекту докладно обговорили із профільними спеціалістами сільської ради, а також мешканцями громади план розвитку соціальної сфери в об'єднаній громаді задля безпеки та благополуччя її мешканців. Зокрема розглянули можливість створення і функціонування Комунального підприємства «Центр надання соціальних послуг» в Оброшинській ТГ із можливістю розширення спектру послуг соціально незахищеним верствам місцевого населення.

Нагадаємо, торік у грудні проект Оброшинської громади «Центр підтримки сімей та дітей з інвалідністю» став переможцем навчально-грантового проекту «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг у територіальних громадах». Переможний проект загальною вартістю 200 тис. грн. передбачає ревіталізацію цокольного приміщення НКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» в с.Оброшине, яке буде адаптовано під центр для сімей з наших сіл, що виховують дітей з інвалідністю.

Цуркан Ілля Петрович
2022-02-10 18:09:16

Шкода що пропустив анонс цієї події, залюбки би відвідав

Відповідь адміністратора:

Вітання! На жаль, анонсу до цієї події не було, це був внутрішній захід.

2022-02-11 09:29:43