Керівництво громади провели нараду з Оброшинською ДЮСШ "Надія"

Дата: 13.09.2024 12:57

Голова громади Іван Галич, перший заступник Антон Кустик та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді і спорту Оксана Бенцак провели нараду з Оброшинською ДЮСШ "Надія".

Обговорювали перспективи розвитку різних видів спорту на території громади, оновлення спортивного інвентарю в ДЮСШ та збільшення кількості змагань у громаді.

Також на зустрічі кожен тренер розповів про результати своєї роботи і про проблеми, з якими стикається.

На завершення керівництво громади привітало працівників ДЮСШ подяками з нагоди Дня фізичної культури і спорту, який припадає на другу суботу вересня, відзначивши їхній вагомий внесок у розвиток спорту в громаді.