Самовільне встановлення перешкод для проїзду на дорозі загального користування

Дата: 20.07.2024 16:25

Фото без описуДнями, реагуючи на скарги громадян, поліцейський офіцер громади Микола Луків здійснив виїзд у с. Конопниця, оскільки окремі мешканці громади біля своїх господарств самовільно встановили перешкоди для проїзду на дорозі загального користування без дозвільних документів.

У зв'язку з цим було ініційовано зустріч поліцейського, старости села та мешканців, що перекрили дорогу.

В результаті працівниками сільської ради сьогодні було демонтовано та прибрано незаконно встановлені бар'єри.

Просимо громадян не порушувати закони і самостійно прибрати всі перепони на дорогах - стовпці, каміння, клумби.

Анонім
2024-07-31 18:36:42

Зустрічі з громадянами не було. Стовпці стояли кілька років, і тільки після того коли коштом жителів була покладена бруківка, відразу всім стало дуже мішати.

Відповідь адміністратора:

Добрий день. Зустріч була з мешканцями, що перегородили дорогу. Реагуючи на скарги, поліцейський громади проводив бесіду щодо усунення перешкод з мешканцями, які частково перекрили дорогу.

2024-08-05 11:00:45