Вже другий рік поспіль молодь з Оброшинської громади взяла участь у Проєктах молодіжних обмінів, профінансованих програмою Erasmus+

Дата: 16.07.2024 14:13

Erasmus + – це Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту і передбачає підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами.

Перший Проєкт проходив в місті Букуріані, що в Грузії, а наступні три - в Німеччині, в місті Вісбаден за участі молоді з України (Оброшинська громада), Німеччини, Франції, Грузії, Болгарії, Румунії, Словаччини та Італії. Це чудова можливість для молодих людей з різних країн познайомитися, знайти нових друзів, вчитись новому в цікавих тематичних Воркшопах, покращити рівень англійської, а українцям - відволіктися від воєнних буднів та відпочити.

Також плануємо:

- тижневий проєкт для молоді нашої громади, який проведе німецька партнерська організація в селі Оброшине в першій половині вересня 2024 року,

- організувати співпрацю Оброшинської школи з середньою школою №153 міста Тбілісі (Грузія) у жовтні 2024 року,

- організувати поїздки освітян Оброшинської громади на тренінг по проєктному менеджменту міжнародних проектів у місто Вісбаден (Німеччина) в січні 2025 року.

Додаткові питання та реєстрація - +380677274634 Тетяна Волошинська (відділ економіки).