В громаді відбувся 3-денний тренінг для молоді "Громада починається з тебе"

Дата: 08.07.2024 11:03

Фото без описуМісцева молодь, яка прагне змін в громаді і готова їх ініціювати, 3 дні поспіль проходила тренінг з лідерства.

За цей час вони познайомились між собою та з представниками ОМС, побували у всіх куточках с.р. , зокрема, кабінеті голови громади Івана Галича, де приймаються найважливіші рішення, заступника голови - Антона Кустика, актовому залі, ЦНАПі, Центрі Безпеки. Також створювали свої перші проекти для реалізації у громаді та успішно представляли їх перед журі.

Переможцем обрано Проект по облаштуванню громадського простору (паркової зони) в Ставчанах, на який буде виділено кошти в розмірі 200 тис. грн з бюджету ради.

Інший проект - Оздоблення Липової алеї, також буде реалізовано, щоправда, в поєднанні з проектом сільської ради по відновленню асфальтного покриття Алеї, який голова громади Іван Галич ініціюватиме депутатському корпусу при бюджетному плануванні на наступний рік.

#громадапочинаєтьсязтебе!

Творимо громаду разом!