Маємо нових партнерів у Республіці Польща

Дата: 06.06.2024 16:01

Фото без описуМаємо нових партнерів у Республіці Польща - підписано ще одну Угоду про співпрацю. 4 червня з робочим візитом голова громади Іван Галич відвідав гміну Орли Перемишльського повіту Республіки Польща. Під час зустрічі з вуйтом гміни Богуславом Слабіцьким була підписана Угода про співробітництво між гміною Орли та Оброшинською територіальною громадою.

В рамках підписаного договору передбачено втілення в життя нових проєктів для покращення добробуту нашої громади та зміцнення соціальних, культурних та економічних зв'язків.

До слова, наша громада вже встановила партнерство з гміною Фредрополь, якій надзвичайно вдячна за надану допомогу у військовий час, тому також плануємо розвивати співпрацю між нашими громадами.

Працюємо на благо громади🇺🇦