Учасникам бойових дій пропонують роботу в поліції

Дата: 05.03.2024 11:21

Фото без описуЗ урахуванням вимог законодавства України про соціальний захист учасників бойових дій та громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, пропонується працевлаштування на службу в підрозділи Управління поліції охорони у Львівській області (як у м. Львові, так і по області) на посади:

– поліцейських;

– охоронників;

– електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації.

За додатковою інформацією можна звертатись за адресою: 79019, м. Львів, вул. Липинського, 44, відділ кадрового забезпечення, телефони: (032) 252 33 07, (067) 320 15 92.