Школярів навчатимуть сортуванню сміття

Дата: 26.01.2024 12:56

Фото без описуВ школах Оброшинської громади запроваджуємо проєкт із сортування сміття. В рамках співпраці Оброшинської сільської ради та ТзОВ «Топ Еко», у три школи буде передано контейнери для сортування скла, пластику та паперу.

Оброшинська школа - одна з перших отримала контейнери для сортування відходів.

Сортоване сміття учні здаватимуть на переробку. Раз у місяць сміття буде забирати ТзОВ «Топ Еко», представник якого взяв участь у зустрічі із школярами та долучив Оброшинський ЗЗСО до ініціативи сортування.

☝️До речі, нагадаємо, що долучитись до сортування відходів може також кожен мешканець села Оброшине, Ставчани, Конопниця, написавши свою адресу за номером +38 067 755 92 97 у вайбер-групу.

*Контейнери для паперу, скла та пластика надано ГО «Еколтава» в рамках реалізації проєкту «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні» за підтримки Проекту USAID «ГОВЕРЛА».

Анонім
2024-01-31 21:33:55

от років, пʼять тому ці тьотки говорили що я смішна, коли пропонувала це зробити