Батьки можуть самостійно отримати кошти від держави та придбати путівку на відпочинок дітей

Дата: 16.11.2023 13:05

Фото без описуВ Україні працює програма Міністерства соцполітики єОздоровлення, у межах якої держава напряму виплачує кошти, а батьки, спільно з дитиною, зможуть самостійно обрати заклад і придбати путівку на оздоровлення або відпочинок для дитини.

Для кого ця програма?

Для одного з батьків (особи, яка його/її замінює) дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Як працює програма допомоги?

• Ви отримаєте повідомлення від соціального захисту Оброшинської сільської ради
  • Батькам (або особам, що їх замінюють та мають офіційне підтвердження) необхідно звернутись до ПриватБанку і отримати картку, на яку будуть зараховані кошти від держави
  • Очікувати зарахування коштів на рахунок
  • Після отримання коштів перейти на сайт http://e-ozdorovlennya.ioc.gov.ua/mop/ у розділ «Пошук закладу»
  • Необхідно поставити галочку біля «е-Оздоровлення (для власників спеціальних банківських рахунків)» та натиснути кнопку «Шукати»
  • Оберіть заклад з переліку, ознайомтесь з наведеною інформацією про заклад і натисніть «Подати заявку»
  • Вказавши свої персональні дані натисніть кнопку «Перевірити в переліку»
  • Вкажіть дані про дитину, яку бажаєте оздоровити в обраному закладі та заповніть заявку
  • Перевіривши вказані дані натисніть «Подати заявку»
  • В узгоджену із закладом дату прибути з дитиною та оплатити за відпочинок
  • Відкрити картковий рахунок можна до 25.11.2023, а оплатити за путівку – до 25.12.2023.

На який термін можна придбати путівку?

Путівку на оздоровлення - на 21 календарний день, путівку на відпочинок – на 14 календарних днів.

За додатковою інформацією можна звернутися до відділу соціальної роботи Оброшинської сільської ради за адресою: с. Оброшине, просп. Вольського, 9А (приміщення амбулаторії).